ارزش تاریخ خواندن امام موسی کاظم شهادت

ارزش: تاریخ خواندن امام موسی کاظم شهادت امامت شیعه

گت بلاگز اجتماعی 9 نفر مصدوم شدند ، واژگونی کامیونت ایسوز در بزرگراه امام علی(ع)

سخنگوی شرکت آتش نشانی پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: یک دستگاه کامیونت ایسوز با حمل بار ضایعات پلاستیک به علت نامشخص از مسیر مهم خارج و واژگون شد.

9 نفر مصدوم شدند ، واژگونی کامیونت ایسوز در بزرگراه امام علی(ع)

جلال ملکی سخنگوی شرکت آتش نشانی پایتخت کشور عزیزمان ایران در گفتگو با خبرنگار حوزه حوادث و انتظامیگروه اجتماعی گروه تحریریه سایت جوان؛ اظهار داشت: در ساعت 02:25 بامداد امروز اتفاق تصادف در مسیر شمال به جنوب بزرگراه امام علی(ع) نرسیده به پل شهید محلاتی به سامانه 125 اعلام و نیروهای ایستگاه 117 با تجهیزات کامل به محل اعزام می شوند.
وی تصریح کرد: این کامیونت که بار ضایعات پلاستیک حمل می کرد به علت نامشخص از مسیر مهم منحرف و بعد از برخورد با نیوجرسی در محل واژگون می شود.

عبارات مهم : ایران

ملکی ادامه داد: راننده ماشین با بی احتیاطی تمام 9 کارگر افغان از سنین 14 تا 60 ساله را در قسمت بار سوار کرده بود که بر اثر واژگونی خودرو، هر 9 نفر به بیرون پرتاب و دچار مصدومیت شدند.
سخنگوی شرکت آتش نشانی پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: با تحویل مصدومان به عوامل اورژانس با کمک عوامل راهور ترافیک روان و ایمن سازی های مورد نیاز انجام گرفت.
ملکی افزود: با کمک یک دستگاه جرثقیل، ماشین به حالت اولیه برگشت و به محل امن انتقال یافته شد ولی در چند متر بالاتر از محل حادثه، یک کامیون کمپرسی جهت اینکه با کامیونت واژگون شده است تصادف نکند، از مسیر مهم خود خارج و با نیوجرسی برخورد می کند که خوشبختانه مورد مصدومیت نداشته است.
سخنگوی شرکت آتش نشانی پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: نیروهای آتش نشان با ایمن سازی هر دو محل حادثه، در ساعت 04:45 عملیات را به آخر رساندند.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: ایران | حادثه | بزرگراه | آتش نشانی | واژگونی خودرو | واژگونی | کامیونت ایسوز | بزرگراه امام علی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog