ارزش تاریخ خواندن امام موسی کاظم شهادت

ارزش: تاریخ خواندن امام موسی کاظم شهادت امامت شیعه

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری رادیو بخشی از وجود ماست/ بعد از سال‌ها در یک سریال بازی می کنم ، فریبا متخصص

فریبا متخصص بازیگر رادیو و تلویزیون گفت که این روزها درگیر بازی در سریال «دستت را به من بده» به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور است. 

رادیو بخشی از وجود ماست/ بعد از سال‌ها در یک سریال بازی می کنم ، فریبا متخصص

فریبا متخصص : رادیو بخشی از وجود ماست/ بعد از سال ها در یک سریال بازی می کنم

عبارات مهم : تئاتر

فریبا متخصص بازیگر رادیو و تلویزیون گفت که این روزها درگیر بازی در سریال «دستت را به من بده» به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور هست.

فریبا متخصص بازیگر تئاتر، رادیو و تلویزیون راجع به فعالیت این روزهای خود به مهر گفت: چند وقت بود که سریال بازی نمی کردم و اکنون بعد از چند سال درگیر بازی در یک سریال با نام «دستت را به من بده» به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور هستم.

وی راجع به همکاری در این سریال اظهار کرد: «دستت را به من بده» یک ملودرام اجتماعی خانوادگی است و مسایلی که در آن مطرح می شود نیاز خانواده هاست. این سریال متن خوبی دارد و با کارگردانی محمدمهدی عسگرپور به خوبی هم پیش می رود.

رادیو بخشی از وجود ماست/ بعد از سال‌ها در یک سریال بازی می کنم ، فریبا متخصص

بازیگر «شهرزاد» راجع به نمایش های رادیویی که این روزها در رادیو نمایش در حال تولید و بازی در آنهاست، اظهار کرد: کار در رادیو خوب است البته کمی کیفیت کارها و نمایشنامه ها پایین آمده است ولی همچنان ادامه می دهیم. من کارمند رسمی رادیو بودم و اول مهر امسال بازنشسته شدم ولی همچنان در رادیو کار می کنم چراکه فعالیت در رادیو را با هیچ جای دیگر نمی توان مقایسه کرد.

متخصص اضافه کرد: نمی توان رادیو را ترک کرد چراکه رادیو بخشی از وجود ماست. من از نظر دلی تئاتر را خیلی دوست دارم به علت اینکه ارتباط مستقیم با مخاطب دارید ولی رادیو یک صنعت و تکنیک است که با هنرهای دیگر قابل مقایسه نیست. فکر می کنم فرزند هایی که در رادیو کار می کنند خیلی توانمند هستند که یک نمایش هفت قسمتی را در ۲ روز به تولید می رسانند.

فریبا متخصص بازیگر رادیو و تلویزیون گفت که این روزها درگیر بازی در سریال «دستت را به من بده» به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور است. 

این بازیگر نمایش های رادیویی اظهار کرد: خیلی از بازیگران تئاتر و سینما به رادیو آمده اند ولی خودشان اعتراف کردند که رادیو کار آنها نیست، ممکن است عالی ترین بازیگر سینما را بیاورید ولی نتواند پشت میکروفن رادیو کار کند و احساس خود را از طریق صدا به مخاطب برساند.

وی در آخر گفت: شاخصه رادیو این است که باید با صدایتان همه احساس و بازی خود را انتقال یافته کنید و کسی که میکروفن و دوری و نزدیکی آن را نمی شناسد نمی تواند این کار را انجام دهد.

واژه های کلیدی: تئاتر | رادیو | سریال | نمایش | بازیگر | بازیگران | نمایشنامه | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog