ارزش تاریخ خواندن امام موسی کاظم شهادت

ارزش: تاریخ خواندن امام موسی کاظم شهادت امامت شیعه

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کار مشکل دارم ولی می‌توانم به نفت کمک کنم/ امشب از اوج نظاره‌گر سوپرجام خواهم بود ، درخشان

سرمربی تازه نفت گفت: با توجه به ثبت نشدن قرارداد و صادر نشدن کارت بازی سوپرجام، روی نیمکت نمی‌نشینم.

کار مشکل دارم ولی می‌توانم به نفت کمک کنم/ امشب از اوج نظاره‌گر سوپرجام خواهم بود ، درخشان

درخشان: کار مشکل دارم ولی می توانم به نفت کمک کنم/ امشب از اوج نظاره گر سوپرجام خواهم بود

عبارات مهم : نیمکت

سرمربی تازه نفت گفت: با توجه به ثبت نشدن قرارداد و صادر نشدن کارت بازی سوپرجام، روی نیمکت نمی نشینم.

به گزارش ایسنا و به نقل از کلوب نفت، حمید درخشان، سرمربی تازه نفت در رابطه به انتخابش به عنوان مربی این تیم، گفت : با وجود گزینش بنده به عنوان مربی در دقایق پایانی، فکر می کنم که بتوانم به نفت کمک کنم. کار مشکل در پیش داریم، ما هفته بعد در لیگ بازی داریم و آماده کردن و گزینش بازیکنان جهت کلوب کار دشواری هست. ولی به هرحال با کمک اعضای کلوب در تلاش خواهیم بود تا این کار را انجام دهیم. کار راحتی نیست، انتظارها از نفت بالاست و باید بسیار تلاش کنیم.

کار مشکل دارم ولی می‌توانم به نفت کمک کنم/ امشب از اوج نظاره‌گر سوپرجام خواهم بود ، درخشان

درخشان در ادامه گفت : کار کردن در این شرایط سنگین و ریسکی هست. بعضی از مربیان اهل ریسک هستند و بعضی اهل احتیاط. توقع آن چنانی از تیم مان آن هم در برابر پرسپولیسی که اردوی اوکراین رفته و بازیکنانش سه سال است در کنار هم بازی می کنند نداریم. امیدوارم بازی خوبی انجام شود و ما هم در مورد بازیکنان به جمع بندی برسیم.

سرمربی تازه نفت در ادامه اظهار کرد: با کلوب نفت به توافق رسیدم و توافق نامه ای امضا کردیم. قراردادم را با نفت بعد از کامل کردن بندهای آن در هفته آینده امضا خواهم کرد. ان شاءالله پرسشها نفت هم حل خواهد شد. عوض کردن و تخول در هر باشگاهی رخ می دهد و امیدوارم با فکری آسوده فصل را شروع کنیم.

سرمربی تازه نفت گفت: با توجه به ثبت نشدن قرارداد و صادر نشدن کارت بازی سوپرجام، روی نیمکت نمی‌نشینم.

درخشان در رابطه با این که امشب روی نیمکت خواهد نشست؟ گفت : خیر. چون قراردادی ثبت نشده و کارت صادر نشده امکان نشستن بنده روی نیمکت وجود نخواهد داشت. به همین علت آقای خورشیدی دستیار بنده روی نیمکت خواهد نشست و من بازی را از اوج نظاره خواهم کرد.

واژه های کلیدی: نیمکت | سرمربی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog