ارزش تاریخ خواندن امام موسی کاظم شهادت

ارزش: تاریخ خواندن امام موسی کاظم شهادت امامت شیعه

گت بلاگز اصفهان میرسلیم از لحاظ تحصیلات علمی در سطح بالایی واقع شده است است

رئیس ستاد انتخاباتی سیدمصطفی میرسلیم در کاشان گفت: یرسلیم از لحاظ تحصیلات علمی هم سطح بالایی دارد و دارای اختراع هایی در خصوص موتورهای کشتی هست.

میرسلیم از لحاظ تحصیلات علمی در سطح بالایی واقع شده است است

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از اصفهان،محمد صفایی، امروز در نشستی خبری، با بیان اینکه مردم ما پرخاشگری را نمی پسندند، تاکید کرد: پرخاش و شکستن حرمت برادر مومن، دور از شخصیت مسلمان است و ما معتقدیم گفتمان یک مسلمان باید همواره اسلامی باشد.

عبارات مهم : معرفی
رئیس ستاد انتخاباتی میرسلیم در کاشان تصریح کرد: یقینا برگزاری مناظره های تلویزیونی آینده، زیاد توجه مردم را به این نامزد انتخاباتی جلب کرده و بر محبوبیت وی خواهد افزود.

صفایی به تشریح بعضی فعالیتهای حزب موتلفه اسلامی پرداخت و گفت: موتلفه با سابقه بیش از نیم قرن به عنوان یک حزب رسمی و قانونی، میرسلیم را جهت نامزدی ریاست جمهوری به مردم معرفی کرده است.

وی معرفی شخصیتی سالم و صالح جهت نامزدی ریاست جمهوری را از افتخارهای این حزب خواند و یادآور شد: میرسلیم شخصیتی متعهد، متخصص، مکتبی، ارزش گرا و رجایی گونه، با توان بالای فرهنگی و اجرایی، که در وزارتخانه های فرهنگ و ارشاد اسلامی و کشور خدمت کرده و سابقه اجرایی و مدیریتی بالایی دارد.
صفایی، افزود: میرسلیم از لحاظ تحصیلات علمی هم سطح بالایی دارد و دارای اختراع هایی در خصوص موتورهای کشتی است.

رئیس ستاد انتخاباتی میرسلیم در کاشان یادآور شد: تاکنون هیچ گونه بودجه ای جهت تبلیغات در اختیار این ستاد قرار نگرفته است.

وی همچنین از حضور میرسلیم در کاشان خبر داد و گفت: دعوت رسمی جهت صحبت وی در کاشان به وسیله ستاد مرکزی رد نشده و در حال پیگیری عنوان هستیم.

انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و دِه و میان دوره ای مجلس شورای اسلامی 29 اردیبهشت ماه برگزار می شود.

انتهای پیام/م

واژه های کلیدی: معرفی | کاشان | اسلامی | نامزدی | ریاست جمهوری | مجلس شورای اسلامی | اصفهان | اخبار انتخابات 96

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog