ارزش تاریخ خواندن امام موسی کاظم شهادت

ارزش: تاریخ خواندن امام موسی کاظم شهادت امامت شیعه

گت بلاگز بوشهر حضور حدود 12 هزار نفر داوطلب استان بوشهر در آزمون کارشناسی ارشد

رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر گفت: در برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته ۱۱ هزار و ۵۹۸ داوطلب در استان بوشهر در این آزمون شرکت کردند.

حضور حدود 12 هزار نفر داوطلب استان بوشهر در آزمون کارشناسی ارشد

به گزارش خبرنگار گروه استان هایباشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، عبدالمجید مصلح پیش از ظهر امروز در جریان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته در بوشهر با بیان اینکه این آزمون در سه حوزه امتحانی استان بوشهر برگزار شده است است اظهار داشت: آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته در سه حوزه امتحانی دانشگاه خلیج فارس، خبر نور بوشهر و آزاد اسلامی دشتستان برگزار شده است است.
وی از مسابقه بیش از 11 هزار داوطلب آزمون کارشناسی ارشد در استان بوشهر خبرداد و افزود: در برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته 11 هزار و 598 داوطلب در استان بوشهر با هم مسابقه می کنند.

عبارات مهم : بوشهر

رئیس دانشگاه خلیج فارس بوشهر با بیان اینکه این داوطلبان در 264 کد رشته امتحانی مسابقه می کنند افزود: از این تعداد داوطلب 8 هزار و 211 نفر در حوزه امتحانی دانشگاه خلیج فارس و سه هزار و 387 داوطلب در دو حوزه امتحانی دانشگاه خبر نور بوشهر و دانشگاه آزاد اسلامی دشتستان امروز و فردا در دو نوبت صبح و عصر به مسابقه می پردازند.
مصلح از زیاد کردن دانشجویان شرکت کننده در آزمون کارشناسی ارشد در استان بوشهر خبرداد و گفت: تعداد شرکت کنندگان در این مسابقه علمی در استان بوشهر نسبت به سال گذشته زیاد کردن چشمگیری دارد.
وی با بیان اینکه نسبت شرکت کنندگان مرد در آزمون کارشناسی ارشد استان بوشهر 30 درصد زیاد از زن ها است تصریح کرد: از 11 هزار و 598 داوطلب استان بوشهر در آزمون کارشناسی ارشد 65 درصد مرد و 35 درصد زن هستند.
انتهای خبر /پ

واژه های کلیدی: بوشهر | داوطلب | مسابقه | دانشگاه | داوطلبان | داوطلب | استان بوشهر | کارشناسی ارشد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog