ارزش تاریخ خواندن امام موسی کاظم شهادت

ارزش: تاریخ خواندن امام موسی کاظم شهادت امامت شیعه

گت بلاگز بین‌الملل انتقاد رهبر مخالفان دولت انگلیس از عملکرد ترزا می

رهبر حزب کارگر انگلیس، عملکرد نخست وزیر و دولت این کشور را در زمینه های مختلف، بسیار ضعیف توصیف کرد.

انتقاد رهبر مخالفان دولت انگلیس از عملکرد ترزا می

به گزارش گروه بین الملل گروه تحریریه سایت جوان؛ جرمی کوربین، رهبر حزب کارگر انگلیس، عملکرد نخست وزیر و دولت این کشور را در زمینه های اقتصادی، آموزشی، درمانی و خدمت رسانی به بازنشستگان انگلیسی، بسیار ضعیف توصیف کرد.

ترزا می نخست وزیر انگلیس امروز در لندن جهت پاسخ به سؤالات نمایندگان پارلمان در آخرین جلسهِ پرسش از نخست وزیر در مجلس کنونی عوام حاضر شد، که جرمی کوربین، رهبر حزب مخالف دولت خطاب به او، گفت: دستمزدهای شاغلان در انگلیس، به رغم زیاد کردن مخارج زندگی در این کشور، زیاد کردن نیافته هست. قدرت خرید مردم انگلیس در مقایسه با 5 سالِ پیش، دست کم 15 درصد کم کردن یافته هست. مردم عادی در این کشور سهمی از اقتصاد نیرومند تری که شما مدعیِ آن هستید، در زندگی و معیشتِ خود مشاهده نمی کنند.

کوربین اظهار داشت: سامانه خدمات ملیِ درمانی انگلیس، موسوم به «ان اچ اس» به علت کم کردن بودجه های مربوط به آن در دوران حکومت دولت محافظه کار انگلیس، خدماتِ ناکافی به مردم می دهد و صف های انتظار جهت دریافت خدمات درمانی در بیمارستان های دولتی انگلیس به شدت زیاد کردن یافته است. مدارس انگلیس نیز به علت کم کردن بودجه های شان، عملکردی ضعیف دارند و مدام از والدین دانش آموزان درخواست کمک های مالی جهت ارائه خدماتِ حداقلی به دانش آموزان می کنند.

انتقاد رهبر مخالفان دولت انگلیس از عملکرد ترزا می

وی افزود: در دوران حکومت محافظه کاران، بسیاری از مردم، عقب نگه داشته شده است اند، لیکن ثروتمندانِ انگلیسی – به قیمت کم کردن دستمزدهای کارمندان دولتیِ فداکارِ یا به قیمت عدم زیاد کردن حقوق های این کارمندان – از تخفیف های مالیاتیِ قابل توجهی بهره مند شده است اند.

کوربین تصریح کرد حتی کودکانِ انگلیسی نیز عقب نگه داشته شده است اند. به عنوان مثال، بسیاری از فرزندان خانوارهای انگلیسی که بیست و چند سال سن دارند، استطاعت مالیِ کافی جهت جدا شدن از منزل والدینِ خود ندارند (زیرا نمی توانند جهت خود منزل ای اجاره کنند یا بخرند). این، بحرانی است که بسیاری از مردم در سراسر انگلیس با آن روبرو هستند و ما هیچ سیاستِ اسکان یا منزل سازی نداریم که به این معضل پیگیری کند.

رهبر حزب کارگر انگلیس ضمن دفاع از عملکرد آخرین دولت حزب کارگر انگلیس در زمینه ساخت منزل های ارزان قیمت جهت مردم، افزود: ما به این دستاورد، بسیار افتخار می کنیم.

رهبر حزب کارگر انگلیس، عملکرد نخست وزیر و دولت این کشور را در زمینه های مختلف، بسیار ضعیف توصیف کرد.

کوربین تأکید کرد در دوران دولت ترزا می، ساخت و سازِ منزل ها در انگلیس، به پایین ترین سطح از دهه 1920 میلادی تاکنون (در حدود صد سال گذشته) کم کردن یافته است.

وی خاطرنشان کرد در مقایسه با گذشته، شمار بیشتری از مردم در انگلیس، بی خانمان هستند، شمار بیشتری در نوبت انتظار قرار دارند، شمار بیشتری از مردم در منزل های بیش از حد، شلوغ زندگی می کنند و شمار بیشتری از مردم از پرداخت اجازه بهای منزل ارزش ناتوان هستند.

وی افزود: عملکرد آنان از ساختن اقتصادی قدرتمند، بسیار فاصله دارد. بودجه های مدارس و سامانه خدمات درمانی ملی این کشور کم کردن یافته هست. مردم استطاعت مالی جهت (اجاره یا خرید) منزل ندارند. میلیون ها نفر درآمد مکفی ندارند که معیشتی حداقلی داشته باشند. این به معنای اقتصاد قدرتمند نیست جهت هیچکس در این کشور نیست.

انتقاد رهبر مخالفان دولت انگلیس از عملکرد ترزا می

انتهای پیام/

واژه های کلیدی: انگلیس | درمانی | انگلیس | انگلیسی | انگلیسی | خدمات درمانی | بین الملل | جرمی کوربین

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog