ارزش تاریخ خواندن امام موسی کاظم شهادت

ارزش: تاریخ خواندن امام موسی کاظم شهادت امامت شیعه

گت بلاگز سیاسی هشت هزار کانال در اینترنت در سامانه وزارت فرهنگ ثبت‌نام کردند / صالحی‌امیری

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: از 11 هزار کانالی که دارای بیش از پنج هزار عضو هستند، هشت هزار کانال در اینترنت توانستند در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد عضویت

هشت هزار کانال در اینترنت در سامانه وزارت فرهنگ ثبت‌نام کردند / صالحی‌امیری

به گزارش خبرنگار دولت گروه سیاسی گروه تحریریه سایت جوان، رضا صالحی امیری وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران، گفت: شورای عالی اینترنت به ریاست روحانی و سرای سه قوه تشکیل و مقرر شد ساماندهی و صیانت از اینترنت انجام شود.
وی افزود: دسترسی آزاد همگان به اینترنت به عنوان وقت و صیانت از اینترنت و پالایش از اموری که مغایر با شئونات اخلاقی بوده به عنوان اهداف ساماندهی و صیانت از اینترنت آشنا می شوند.

عبارات مهم : فرهنگ

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با اشاره به مصوبه شورای عالی اینترنت ادامه داد: مقرر شد کانال هایی با بیش از پنج هزار عضو مطابق قانون باید جهت ادامه فعالیت خود از وزارت فرهنگ مجوز دریافت کنند.
صالحی امیری گفت: مطابق برنامه ریزی ها از 11 هزار کانالی که بیش از پنج هزار عضو دارند هشت هزار کانال در اینترنت توانستند در سامانه وزارت فرهنگ و ارشاد عضویت کنند همچنین سایر سایت ها و کانال هایی که با این ظرفیت مشغول به فعالیت هستند در حال عضویت در سامانه وزارت فرهنگ می باشند.
وی افزود: هر نوع فعالیت در شبکه مجازی مجاز است البته به شرط آن که فعالیت آن ها مغایر با شئونات، قوانین و مقررات نباشد، لذا شناسنامه دارکردن سایت ها و کانال های مجازی به این منظور است که اگر فردی دچار اهانت شد امکان حقوقی جهت پیگیری های مورد نیاز وجود داشته باشد.
وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در پاسخ به سوالی مبنی بر این که پیشنهاد شما به مدیر دولت دوازدهم چه خواهد بود، گفت: حوزه فرهنگ با عنوان زیرساخت توسعه ملی بوده و پایه هر نوع تحول و تعالی درجامعه آشنا می شود بر این اساس جامعه بیش از هر چیز نیازمند مباحث فرهنگی است.
صالحی امیری خاطرنشان کرد: آسیب های اجتماعی و کلیه مسائلی که گریبان گیر جامعه بوده ریشه فرهنگی دارد و باید ضعف های مربوط به این حوزه را برطرف کرد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: فرهنگ | کانال | اسلامی | فعالیت | اینترنت | اخبار سیاسی | هیات دولت | کانال فضای مجازی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog