ارزش تاریخ خواندن امام موسی کاظم شهادت

ارزش: تاریخ خواندن امام موسی کاظم شهادت امامت شیعه

گت بلاگز ورزشی بازی کردن برابر پرسپولیس کار ساده‌ای نیست / برانکو

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس گفت: لخویا خیلی خوب بازی کرد ولی بازی کردن برابر پرسپولیس کار ساده‌ای نیست. پرسپولیس تیم خطرناکی است و عالی ترین تیم کشور عزیزمان

بازی کردن برابر پرسپولیس کار ساده‌ای نیست / برانکو

به گزارش گروه ورزش گروه تحریریه سایت جوان به نقل از سایت رسمی کلوب پرسپولیس، برانکو ایوانکوویچ در کنفرانس خبری بعد از دیدار برابر لخویا و افزایش پرسپولیس به مرحله یک چهارم لیگ قهرمانان آسیا در جمع اصحاب رسانه اظهار داشت: قبل از هر چیز به بازیکنانم تبریک می گویم که خیلی زحمت کشیدند و توانستیم جنگ خیلی بزرگی را ببریم.
وی افزود: هر دو تیم موقعیت های بسیار خوبی داشتند. ما می توانستیم از موقعیت هایمان زیاد استفاده کنیم. لخویا هم وقت های خیلی زیادی داشت. به نظرم بازی خیلی خوبی را شاهد بودیم ولی خوشحالم از اینکه تیم پرسپولیس به حق خودش رسید و به مرحله بعد افزایش کرد و باید در اینجا از همه تقدیر کنم.

عبارات مهم : راحتی

برانکو در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه، بازی راحتی را پیش رو داشتید، تصریح کرد: همانطوری که دیروز در کنفرانس خبری گفتم، پرسپولیس و لخویا از عالی ترین تیم های حال حاضر آسیا هستند. لخویا خیلی خوب و زهردار فوتبال بازی می کند و از اول هم می دانستیم که کار راحتی را برابر این تیم نخواهیم داشت ولی اینکه ما به هر حال آمده بودیم تا نتیجه بگیریم و هدفمان این بود که به مرحله بعدی افزایش کنیم و فکر می کنم به این هدفمان هم رسیدیم و هنوز هم فکر می کنم لخویا یکی از عالی ترین تیم های حاضر در این مسابقه ها بود.
ایوانکوویچ در ادامه افزود: خصوصا هنگامی که العربی به زمین آمد خیلی خطرناک ظاهر شد. او مهاجمی زهردار بود که می دانستیم برابر این تیم و این بازیکن بازی راحتی را پیش رو نخواهیم داشت.
سرمربی پرسپولیس خاطر نشان کرد: ما برابر لخویا اصلا دفاعی بازی نکردیم. ما پرس را در دستور کار قرار دادیم و دنبال این بودیم که از میانه میدان کارمان را به خط حمله انتقال بدهیم و تدارک حمله روی دروازه حریف را ببینیم.
خبرنگاری پرسید، لخویا امشب روی فرم نبود و خوب ظاهر نشد، که سرمربی پرسپولیس گفت: با نظر شما موافق نیستم. لخویا خیلی خوب بازی کرد ولی بازی کردن برابر پرسپولیس کار راحت ای نیست. پرسپولیس تیم خطرناکی است و عالی ترین تیم کشور عزیزمان ایران است که توانست قهرمان لیگ شود ولی ما با تمام توان بازی کردیم و لخویا برابر ما کار راحت ای را پیش رو نداشت و نتوانست برابر پرسپولیس نتیجه بگیرد.
انتهای پیام/

واژه های کلیدی: راحتی | افزایش | برانکو | پرسپولیس | پرسپولیس | برانکو ایوانکوویچ | برانکو | پرسپولیس

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog