ارزش تاریخ خواندن امام موسی کاظم شهادت

ارزش: تاریخ خواندن امام موسی کاظم شهادت امامت شیعه

گت بلاگز ورزشی شرایط خوبی جهت مدال آوری دارم / زارعی

ملی پوش دسته 94 کیلوگرم وزنه برداری کشورمان اعتقاد دارد؛ جهت بازی های همبستگی کشورهای اسلامی شرایط خوبی دارم و نمی خواهم با مدال آوری در این پیکارها از وزنه

شرایط خوبی جهت مدال آوری دارم / زارعی

محمد زارعی ملی پوش دسته 94 کیلوگرم تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان کشورمان در خصوص هدفش، قبل از حضور در مسابقه های وزنه برداری بازی های همبستگی کشورهای اسلامی در کشور آذربایجان، به خبرنگار گروه ورزش گروه تحریریه سایت؛ گفت: هم اکنون جهت حضور در مسابقه های وزنه برداری بازی های همبستگی کشورهای اسلامی در باکو، از شرایط خوبی برخوردارم و نمی خواهم با مدال آوری در این پیکارها از وزنه برداری بروم. نگاهم حضور در مسابقه های سطح اوج همچون بازی های آسیایی، مسابقه های جهانی و المپیک 2020 است.
وی در خصوص شرایطش گفت: قبل از اعزام به مسابقه های از ناحیه پا آسیب دیدم و این مسئله باعث شد تا کمی از برنامه هایم عقب بمانم.ولی با فیزیوتراپی به شرایط ایده آل رسیده ام. در باکو نیز تمرینات خود را ادامه دادم و جهت مسابقه فردا(سه شنبه26 اردیبهشت) آماه هستم.
زارعی در خصوص حریفان خود در دسته 94 کیلوگرم تاکید کرد: مسابقه در وزن 94 کیلوگرم خیلی سخت تر از اوزان دیگر هست. وزنه برداران خوبی از کشورهای مصر، ازبکستان، ترکیه و دو وزنه بردار آذربایجانی به همراه سید ایوب موسوی، حریفانی هستند که در این دوره از مسابقه های پیش رو خواهم داشت. ولی تلاش می کنم تا با مهار وزنه های دلخواه ام دست پر به کشور عزیزمان ایران بازگردم.
وی در خصوص تجربه حضور در مسابقه های بین االمللی تصریح کرد: آخرین بار در سال 2009 و مسابقه های جوانان دنیا را تجربه کردم و بعد از آن با ضرب دیدگی خیلی مشکل مواجه شدم و دیگر در مسابقه های بین المللی حضور نداشتم. بعد از گذشت چند سال با انگیزه خوبی به وزنه برداری بازگشتم. کادر فنی تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان به من اعتماد کردند و به اردوی تیم ملی وزنه برداری جهت حضور در بازی های همبستگی کشورهای اسلامی دعوت شدم.
لازم به ذکر هست؛ مسابقه دسته 94 کیلوگرم، فردا(سه شنبه 26 اردیبهشت) ساعت 16:30 به وقت پایتخت کشور عزیزمان ایران خواهد بود.
انتهای خبر/

واژه های کلیدی: ایران | اسلامی | مسابقه | وزنه برداری | وزنه برداری | تیم ملی بزرگسالان | بازی های همبستگی کشورهای اسلامی |

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog