ارزش تاریخ خواندن امام موسی کاظم شهادت

ارزش: تاریخ خواندن امام موسی کاظم شهادت امامت شیعه

گت بلاگز کرمانشاه نقش اینترنت در انتخابات

فرماندار پاوه با اشاره به اهمیت و جایگاه علم و دانش گفت: مهمترین شاخصه برتری یک جامعه و کشور اطلاعات و آگاهی برتر آن هست.

نقش اینترنت در انتخابات

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛ پرویز ایده پور گفت: در عصر کنونی برتری و قدرت از آن کشور و جامعه ای است که اطلاعات بهتر و قدرت علمی بیشتری داشته باشد.امروز برتری کشورها به قدرت نظامی، هواپیما و ارتش نیست بلکه برتری به علم و دانایی و اطلاعات زیاد و قویتر است.

ایده پور، با اشاره به اهمیت سرعت در زمینه علمی و فن آوری جهت پیشرفت کشورها گفت: امروزه کسانی در این وادی پیشرو هستند که سرعت آنها در فراگیری علم و دانش زیاد باشد.

وی با بیان اینکه زمینه و بستر مورد نیاز جهت رسیدن کشورمان به جایگاه برتر در بین کشورهای دنیا فراهم هست، نقش آموزش و پروش را در این راستا مهم و حائز اهمیت دانست.

ایده پور به اهمیت و جایگاه فضای مجازی و محاسن و معایب آن پرداخت و گفت: از این فضا می توان به هر دو صورت مثبت و منفی بهره برد و نوع و نحوه استفاده آز آن بسته به نگرش و فکر افراد دارد ابزار و امانات جهت استفاده بشر ساخته می شود و نیت سازنده خدمت است حال اگر افراد استفاده منفی و در جهت زیان رساندن به دیگران از آن می کنند نتیجه این استفاده نیت سازنده نیست.

نقش اینترنت در انتخابات

وی گفت: فن آوری و دنیای مجازی دموکراسی را در دنیا نهادینه کرده و زندگی را جهت انسانها ساده کرده به نحوی که دیگر نیاز نیست جهت اجرای امور به مکانهای مورد نظر مراجعه شود و در منزل زیاد امور را می توان انجام داد که این صرفه جویی در وقت و هزینه است.

فرماندار پاوه با اشاره به نقش اینترنت در انتخابات گفت: امروزه با استفاده از سایت ها و کانالهای اطلاع رسانی در فضای مجازی، اطلاع رسانی به عالی ترین نحو ممکن می توان اطلاعات مورد نیاز را در خصوص هر یک از نامزدها جویا شد.

وی از مزایای دیگر دنیای مجازی را کم کردن هزینه تبلیغات کاغذی، راه اندازی تصویر و پوستر بر روی دیوارها بر هم زدن فضای شهرها و کمک به حفظ محیط زیست عنوان کرد.

فرماندار پاوه با اشاره به اهمیت و جایگاه علم و دانش گفت: مهمترین شاخصه برتری یک جامعه و کشور اطلاعات و آگاهی برتر آن هست.

فرماندار پاوه بر حضور و همکاری حداکثری قشرهای متفاوت مردم به خاص فرهنگیان در دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و دِه تأکید کرد.

انتهای پیام/پ

عبارات مهم : استفاده

واژه های کلیدی: استفاده | اطلاعات | انتخابات | فضای مجازی | دنیای مجازی | کرمانشاه | نقش فضای مجازی | علم و دانش

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog