ارزش تاریخ خواندن امام موسی کاظم شهادت

ارزش: تاریخ خواندن امام موسی کاظم شهادت امامت شیعه

گت بلاگز کرمانشاه نمایش اقتدار با حضور حداکثری در پای صندوق های رأی

مجموعه نیروی انتظامی علاوه بر تأمین امنیت عمومی انتخابات، حضور مقتدرانه خود را در پای صندوق های رأی به نمایش خواهد گذاشت.

نمایش اقتدار با حضور حداکثری در پای صندوق های رأی

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه؛فرمانده انتظامی استان گفت: مجموعه عظیم نیروی انتظامی علاوه بر تأمین امنیت عمومی انتخابات، حضور مقتدرانه خود را در پای صندوق های رأی به نمایش خواهد گذاشت و همگام با مردم، آینده کشور را تعیین خواهد کرد.

سردار “منوچهر امان اللهی”گفت: استکبار جهانی در هر برهه ای تلاش داشته است حضور مردم را کمرنگ کند و امید آنها را نسبت به انتخابات و اینده کشور از بین ببرد.

وی افزود: آنجه در انتخابات بسیار مهم هست، حضور عمومی مردم است و این عنوان با عوض کردن دولت ها، جناح ها و جریان های متفاوت عوض کردن نمی کند، لذا همه باید خود را مکلف به شرکت در انتخابات بدانند.

نمایش اقتدار با حضور حداکثری در پای صندوق های رأی

این مقام ارشد انتظامی در ادامه خاطرنشان کرد: دشمن های جهت ایجاد مسئله در بخش های متفاوت کشور از راه های گوناگونی وارد می شود و استفاده از وقت های انتخابات یک از نمونه های آشکار از مجاری ورودی آنها است که جهت مقابله با آن باید تلاش کرد.

سردار امان اللهی متذکر شد: مجموعه عظیم نیروی انتظامی علاوه بر تأمین امنیت عمومی انتخابات، همچون سال های گذشته حضور مقتدرانه خود را در پای صندوق های رأی به نمایش خواهد گذاشت و همگام با مردم، آینده کشور را تعیین خواهد کرد.

وی با اشاره به اینکه امنیت انتخابات در گرو رعایت اصل بی طرفی دست اندکاران انتخابات هست، افزود: نیروی انتظامی در برابر تخلفات انتخاباتی بر اساس قانون برخورد خواهد کرد.

فرمانده انتظامی استان کرمانشاه در آخر یادآور شد: انتخابات نماد اتحاد ملت هست، لذا می بایست با حضور حداکثری در پای صندوق های رأی، بار دیگر اقتدار نظام را در سطح ملی و بین المللی به نمایش گذاشت.

مجموعه نیروی انتظامی علاوه بر تأمین امنیت عمومی انتخابات، حضور مقتدرانه خود را در پای صندوق های رأی به نمایش خواهد گذاشت.

انتهای پیام/پ

واژه های کلیدی: امنیت | صندوق | نمایش | انتظامی | انتخابات | استان کرمان | نیروی انتظامی | فرمانده انتظامی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : topsblog